Siz Hayal Edin Biz Yapalım
İstiklal Cad. No:82/A Yalova
Pzt - Cmts : 08:30 - 18:00

 

 

BATU HAŞERE İLAÇLAMA Ve Dezenfeksiyon ilaçlama şirketi, haşere ve kemirgenler hakkında akademik bilgi ve eğitime sahip uzman kadro ile kurulmuştur. Bilmekteyiz ki; haşere kontrolünün önemi dünyada giderek artmaktadır. Bu nedenle haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız.

 

Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Amacımız doğru ilaç doğru uygulama ile haşere ve kemirgenlerden arınmış hijyenik ortamlarda yaşamanızı ve çalışmanızı sağlamaktır. Müşterilerimize sağlıklı, güvenilir ve etkin bir şekilde haşere ve kemirgenlerle mücadele sunmaktayız.

 

Bu risk Tarım Bakanlığı’nın  Ek2   Gıda ve gıda ile temasta bulunan madde ve malzemeler üreten iş yerlerine ait Kontrol ve denetim formunda bulunan ‘D zararlı mücadelesi ‘ metni,’E ham madde yardımcı madde katkı maddeleri’ 1.bendinde bulunan şartlar yerine getirilmediği takdirde ceza  uygulaması getirilmektedir. Tarım bakanlığın’dan   30 Mart 2005 tarihi ve 25771 sayı ile resmi gazete yayımlanarak   yürürlüğe giren ve  Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik’ gereğince işletmenizin düzenli olarak haşere mücadele ve kontrol işlemlerini yapılması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için ilaçlama sitemizi ziyaret ediniz.  www.batuilaclama.com

img_divider

Evde görsel olarak size rahatsızlık veren canlılardan tamamen kurtulmanın yolu böcek ilaçlamadır. Size yalnızca görsel olarak rahatsızlık verdiğini düşündüğünüz canlıların size çok büyük zararları var. Bu noktada ilaçlamanın faydalarınıbilmek çok önemlidir.