Siz Hayal Edin Biz Yapalım
İstiklal Cad. No:82/A Yalova
Pzt - Cmts : 08:30 - 18:00

Hakkımızda

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Batu tarım 2009 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Batu, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Tarım, Peyzaj, Otomatik Sulama, Halk Sağlığı, Ar-Ge Medya Sektörlerinde faaliyet gösteren Batu Tarım 5 şirketi ve 70 kişiyi aşkın çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Batu Tarımın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Batu dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Batu Tarım Tarımda GENTA – OLİGRO – TARIMIX – VİLMORİN Halk Sağlığında BAYER – CHRYSAMED – EXPEL - SYNGENTA Otomatik Sulama Sistemlerinde RAİN BİRD – EVCİ PLASTİK – ÜZÜMCÜ – SENKRON – HUNTER Firmaları ile iş birliği içinde olup Batu Tarımın Bünyesinde Olan Firmalar

  • BATU TARIM
  • BATU HAŞERE İLAÇLAMA DEZENFEKSİYON
  • TEKNİK SULAMA SİSTEMLERİ
  • FİDANCILAR.COM
  • BATU TOHUM VE GÜBRE

Olmak Üzere 5 Firmadan Oluşup Sektörde Lider Firma Olma Yolunda İlerlemektedir

Batu Tarımın yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Batu Tarım, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Batu Tarımın sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Batu Tarım, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Batu Tarım standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

       

2009
Şirket Kuruldu
Neredeyse on yıl önce iki kişilik bir şirket olarak başladık. Çok geçmeden genç yetenekler takıma katıldı ve o andan itibaren hızla büyümeye başladık.

2015
İkinci Şube
Son yıllarda çok hızlı büyüdük, 2015 de ikinci bir lokasyon açtığımız yıl oldu.

2019
Yakın Gelecek
Şirketimiz öncü sirketler arasında yerini alıp bulunduğu sektörlere yön verme kabiliyetine sahib uzman kadrosuyla yoluna devam etmektedir

+ Bahçe Tasarlandı
% Memnun Müşteri
m2 Çim Döşendi
+ Peyzaj